Кредитування від АТ «Ощадбанк» на придбання систем опалення, вентиляції, та обладнання для підвищення енергоефективності

Наш постійний клієнт АТ «Ощадбанк», який впроваджує в своїх приміщеннях енергоефективні системи вентиляції, опалення та кондиціонування, пропонує для всіх зацікавлених в енергетичній незалежності, економії коштів програми з реалізації енергозберігаючих проектів.

Для фізичних осіб

  • Кредитування АТ «Ощадбанк» на придбання котла з використанням будь-яких видів палива і енергії (за винятком природного газу та електроенергії, крім електричного теплоакумуляційного обігріву та гарячого водопостачання) з відшкодуванням від 20 до 70 відсотків суми кредиту (максимум 12 тис.грн.).
  • Кредитування АТ «Ощадбанк» на придбання енергоефективного обладнання та / або матеріалів з відшкодуванням від 30 до 70 відсотків суми кредиту (максимум 14 тис.).

Дізнатися більше

Кредитування ОСББ на придбання матеріалів і обладнання для підвищення енергоефективності

Оплата заходів щодо підвищення енергетичної ефективності і підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів в багатоквартирних будинках, зокрема, але не виключно:

  • Заходи по утепленню
  • Система опалення / вентиляції
  • Інші заходи по підвищенню енергетичної ефективності

Дізнатися більше

Кредитування ОСББ для підвищення енергоефективності


Науково-виробниче підприємство «Термал» пропонує розробити і впровадити комплексну програму енергозбереження з вигідними кредитними фінансуванням. Детальніше…