Компанія Термал отримала патент на корисну модель «Енергозберігаюча система вентиляції та кондиціонування повітря» з вбудованим тепловим насосом.

Компанія Термал отримала патент на корисну модель «Енергозберігаюча система вентиляції та кондиціонування повітря» з вбудованим тепловим насосом. Патент видала Державна служба інтелектуальної власності України.

Корпусні або канальні припливно-витяжні установки з роторним або пластинчастим рекуператором. Ефективність повернення тепла рекуператора – 55-74%. Встановлений тепловий насос усередині установки (1 або 2 компресора). Після утилізації тепла рекуператором, догрів повітря до потрібної температури здійснює тепловий насос. Завдяки цьому електроспоживання на нагрів припливного повітря зменшується в 3-5 разів. Мінімальна ефективність роботи теплового насоса 300%, тобто при витрачений 1 кВт електричної енергії отримуємо як мінімум 3 кВт тепла або холоду. Використовується система автоматики на базі вільно програмованих контролерів та частотних регуляторів двигунів. Завдяки інтелектуальній системі автоматики, яка збирає інформацію з усіх датчиків, обробляє згідно індивідуально закладених алгоритмів, і керує установкою «на випередження», максимально згладжуючи інерційні піки роботи і зберігаючи велику кількість енергії. Обладнання можна встановити як на даху будівлі так і в приміщенні вентиляційної камери.

В результаті ми отримуємо саму енергоефективну установку для системи вентиляції, опалення та кондиціонування на ринку. У зимовий період для виробництва 10 кВт тепла використовується всього 1 кВт електрики. На сьогоднішній день не одне джерело енергії не може бути дешевше в експлуатаційних витратах. Окупність даної системи навіть не 2-3 роки, а 3-7 місяців!

Основні переваги установок «Термал»:

  1. Дуже низькі експлуатаційні витрати.
  2. Швидкий термін окупності (3-7 місяців).
  3. Комплексне вирішення завдань вентиляції, опалення та кондиціонування.
  4. Немає необхідності додатково встановлювати котельню, тепловий пункт, систему водяного опалення та холодильні машини.
  5. Не вимагає окремого приміщення, може бути встановлена з зовні.
  6. Гарантія 36 місяців.

 

Патент Термал