Кондиціонування

Проектування, монтаж та сервісне обслуговування систем кондиціонування

Проектування, монтаж та сервісне обслуговування систем кондиціонування

Колектив компанії Термал радий запропонувати Вам комплексні рішення по системах прецизійного кондиціонування, холодопостачання, холодильним центрам для об’єктів різного промислового і цивільного призначення, включаючи виконання проектних робіт, постачання обладнання, монтажу, пуско-налагодження і технічного обслуговування кондиціювання.

Пропонуємо повний спектр обладнання для систем кондиціювання:

 • Чиллери / теплові насоси для зовнішнього встановлення від 5 до 1600 кВт
 • Безконденсаторнні чилери / теплові насоси для внутрішнього встановлення
 • Промислові чиллери для зовнішнього та нутрішнього встановлення
 • Компресорно-конденсаторні блоки для зовнішнього встановлення потужністю від 2 до 200 кВт
 • Аксесуари для водяних чилерів і компресорно кондінсаціонних блоків
 • Фанкойли: пристінні, застельові, безкорпусні, настінні, високонапірні, касетні, промислові
 • VRV (VRF) системи різних конфігурацій і будь-якої потужності
Максимальну економію енергоресурсів з мінімальними капітальними витратами можна досягнути завдяки симбіозу систем вентиляції, опалення та кондиціювання повітря.

Приклад системи кондиціювання 1:

Вентиляційна установка для повітряного опалення та кондиціонування з рекуператором і тепловим насосом

Система кондиціонування

Система кондиціювання з рекуператором та тепловим насосом

Інтегрований тепловий насос / кондиціонер дозволяє нагріти / охолодити припливне повітря при екстремально низьких температурах зовнішнього повітря взимку і високих влітку не втрачаючи ефективності.

Основні переваги:

 1. Випарник знаходиться у витяжному каналі в потоці теплого повітря, що не знижує ефективність системи при низьких температурах взимку і високих влітку.
 2. Компресор встановлений за рекуператором в потоці теплого повітря. Немає необхідності використовувати підігрів картера, а надлишкове тепло роботи електродвигуна додатково нагріває припливне повітря.
 3. Обладнання можна встановити як зовні, так і всередині приміщення.
 4. Робота в режимі кондиціювання повітря.
 5. Швидкий термін окупності (до 1 року порівняно з класичною системою ОВиК).

Більш докладно в презентації

Презентація ТН Термал (рус-PDF)

Скачати


Приклад 2:

Енергоефективна комплексна система опалення, вентиляції та кондиціонування (ОВіК) для багатофункціонального комплексу на базі енергозберігаючої вентиляції та VRF (VRV) систем.

Ваше приміщення отримає максимум економії, керованості і комфорту. Пропонуємо найширший вибір систем HVAC, DHW та вентиляційного обладнання, що дозволяє підібрати найбільш відповідне рішення для БУДЬ-ЯКОГО проекту.

Енергозбереження, що забезпечується нашими системами, і можливість вибору між електричним і газопріводним обладнанням дозволять Вам скоротити витрати і знизити емісію CO2.

Рішення гарантують не тільки максимальну відповідність вимогам замовника. Клієнт також отримує впевненість в результаті, яку дає наш величезний досвід в цій області, і істотне зниження витрат на електроенергію та інші ресурси.

Система опалення, вентиляції та кондиціонування (ОВіК)
Найрентабельніша система за багато років. Відмінно підходить для роздрібних магазинів, готелів, офісів, ресторанів та інших комерційних приміщень.
 • Надвисока ефективність при частковому завантаженні. Порівняння з конкурентами: У той час як багато хто навіть не вказує продуктивність своїх систем при навантаженні нижче 50%, система працює при частковому навантаженні до 30% з дуже високою ефективністю при різному навантаженні
Система кондиціювання для магазинів, готелів, офісів та комерційних приміщень

Ефективність VRF систем

Порівняння COP: Panasonic і конкуруючі системи при різному навантаженні

Кондиціювання Panasonic

VRF системи Panasonic

 • Panasonic ECOi працює при температурі до -25 ° C і нижче. Ця унікальна особливість демонструє перевагу систем ECOi серії 6N. Panasonic використовує другий блок для відтаювання першого. Це робить систему більш ефективною під час розморожування і не знижує комфорт.
Panasonic ECOi

Компанія Термал має великий досвід реалізації проектів будь-якої складності. Ми працюємо не тільки в Києві, а й у всіх регіонах України (Львів, Одеса, Дніпро, Харків і т.д.). Отримати повний розрахунок системи кондиціювання повітря, а також інформацію з проектування та монтажу систем кондиціонування ви можете зателефонувавши нам +38 044 240 61 07, +38 098 696 00 88 або заповнивши онлайн форму нижче.

Більш докладно в презентації

Схема енергозбереження для багатофункціональних комплексів (рус-PDF)

Скачати

Підібрати оптимальну систему кондиціонування