Сервісне обслуговування інженерних систем

Сервісне обслуговування та ремонт інженерних систем

Сервісно-технічне обслуговування – це роботи з підтримки основних параметрів інженерних систем в процесі всієї експлуатації.

Сервіс ніяк не пов’язаний з поняттям ГАРАНТІЯ! Правильне і регулярне технічне обслуговування справно працюючого обладнання – дозволить забезпечити його коректну працездатність довгий час.

Сервісний центр

Термал намагається робити все можливе, щоб знизити витрати своїх клієнтів на технічне обслуговування інженерної системи та ремонт обладнання. З цією метою у складі компанії організований сервісний центр, що займається безпосередньо гарантійним і післягарантійним технічним обслуговуванням комплексних систем. Причому ми обслуговуємо системи, як встановлені фахівцями нашою компанією, так і сторонніми фірмами.

Фахівці сервісного підрозділу компанії виконують гарантійне технічне обслуговування інженерних систем, починаючи з моменту завершення монтажних, пуско-налагоджувальних робіт і здачі в експлуатацію.

Гарантійне обслуговування інженерних систем

У комплекс гарантійних послуг входять:

  • навчання нових співробітників правилам експлуатації
  • оперативна настройка і підстроювання
  • ремонт або заміна обладнання, що вийшло з ладу з вини виробника

Після закінчення гарантійного терміну, компанія Термал, при бажанні клієнта, переходить на сервісне технічне обслуговування комплексних систем. Наші фахівці забезпечують технічне обслуговування та ремонт встановленого обладнання, у разі виникнення збоїв і неполадок на об’єкт в терміновому порядку виїжджає ремонтна бригада. В обслуговування входить також їх своєчасна модернізація, подальше нарощування і розширення. Ці послуги компанії надаються за бажанням клієнта на комплексні системи, встановлені іншими фірмами.

Технічне обслуговування

Спеціалісти сервісного центру Термал, відповідно до побажань та вимог клієнта, можуть виконувати сервісне обслуговування інженерних систем:

  • системи кондиціонування та теплові насоси
  • системи вентиляції, аспірації, зволоження, осушення
  • системи опалення та теплопостачання
  • насосні станції водопостачання
  • системи автоматики та диспетчеризації будівель
  • системи електропостачання та розподілу електроенергії, освітлення, гарантованого та безперебійного електроживлення;

Термал може також запропонувати своїм клієнтам послуги фахівців з експлуатації та технічного обслуговування інженерної системи.

При цьому ми приймаємо на себе повну відповідальність за безперебійне функціонування всіх систем і устаткування в заданих режимах.

Компанія Термал має величезний досвід реалізації проектів будь-якої складності і виконує сервіс кондиціонування, вентиляції та опалення не тільки в Києві, а й у всіх областях України (Львів, Одеса, Дніпро, Харків і т.д.). Для отримання докладної консультації зателефонуйте нам +38 044 240 61 07, +38 098 696 00 88 або заповніть форму нижче.

Консультація по сервісно-технічному обслуговуванню