Сервісне обслуговування

Сервісно-технічне обслуговування – це роботи з підтримки основних параметрів інженерних систем в процесі всієї експлуатації.

Сервісне технічне обслуговування ніяк не пов’язаний з поняттям ГАРАНТІЯ! Правильне і регулярне технічне обслуговування справно працюючого обладнання – дозволить забезпечити його коректну працездатність довгий час.

Сервісний центр

Термал намагається робити все можливе, щоб знизити витрати своїх клієнтів на технічне обслуговування інженерних систем та ремонт обладнання. З цією метою у складі компанії організований сервісний центр, що займається безпосередньо гарантійним і післягарантійним технічним обслуговуванням комплексних інженерних систем. Причому ми обслуговуємо системи, як встановлені фахівцями нашою компанією, так і сторонніми фірмами.

Фахівці сервісного підрозділу компанії виконують гарантійне технічне обслуговування інженерних систем, починаючи з моменту завершення монтажних, пуско-налагоджувальних робіт і здачі систем в експлуатацію.

Гарантійне технічне обслуговування інженерних систем

У комплекс гарантійних послуг входять:

  • навчання нових співробітників правилам експлуатації
  • оперативна настройка і підстроювання систем
  • ремонт або заміна обладнання, що вийшло з ладу з вини виробника

Після закінчення гарантійного терміну, компанія Термал, при бажанні клієнта, переходить на сервісне технічне обслуговування комплексних систем. Наші фахівці забезпечують технічне обслуговування та ремонт встановленого обладнання, у разі виникнення збоїв і неполадок на об’єкт в терміновому порядку виїжджає ремонтна бригада. В сервісне технічне обслуговування комплексних систем входить також їх своєчасна модернізація, подальше нарощування і розширення. Ці послуги компанії надаються за бажанням клієнта на комплексні системи, встановлені іншими фірмами.

Сервісне обслуговування інженерних систем

Спеціалісти сервісного центру Термал, відповідно до побажань та вимог клієнта, можуть виконувати технічне обслуговування наступних інженерних систем:

  • системи кондиціонування та теплові насоси
  • системи вентиляції, аспірації, зволоження, осушення
  • системи опалення та теплопостачання
  • насосні станції водопостачання
  • системи автоматики та диспетчеризації будівель
  • системи електропостачання та розподілу електроенергії, освітлення, гарантованого та безперебійного електроживлення;

Термал може також запропонувати своїм клієнтам послуги фахівців з експлуатації та технічного обслуговування ігженерних систем.

При цьому ми приймаємо на себе повну відповідальність за безперебійне функціонування всіх систем і устаткування в заданих режимах.

Консультація по сервісно-технічному обслуговуванню

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам +38 044 240 61 07 або залиште свої дані, і найближчим часом ми з вами зв'яжемося