Portfolio page
Кінотеатр «Filmax»

Деталі проекту

 • Дата

   10 Червня, 2019

 • Клієнт

   Кінотеатр Filmax

 • Опис

   Для 3-х зального кінотеатру Filmax в Умані було жорстке обмеження на всі системи ОВіК в 25 кВт, при цьому, дотримуючись всіх санітарнх норм по повітрообміну. Інших джерел енергії у будівлі не було.

  Були прийняті такі технічні рішення:

  1. Повітряний тепловий насос / кондиціонер Hitachi. При споживанні 14 кВт електроенергії він здатний генерувати до 55 кВт тепла. Холод / тепло розподіляється по засобам встановлених на горищі кінотеатру канальних блоків, де повітря повітроходами підводиться до вихрових дифузорів до стелі.

  2. Високоефективні припливно-витяжні вентиляційні установки з новими рекуператорами, які повертають до 93% тепла і до 60% холоду назад в зали. Застосовані найтихіші і економічні вентилятори, встановлені шумоглушники, віброгасники, шумоподавляюча ізоляція.

  3. Утилізація тепла від кінопроекторів. При роботі кінопроектори виділяють велику кількість тепла. При стандартному рішенні, повітря з обслуговуючого залу проходить через проектор, охолоджує його і видаляється на вулицю. Таке рішення призводить до повітряного дисбалансу в приміщенні і до підвищенної витрати електроенергії. Інженери Термал запроектували і реалізували систему утилізації тепла з проекторів за допомогою установки змішувальних камер.

  Взимку, коли є необхідність в утилізації тепла, тепле повітря з проекторів направляється до витяжного вентилятора ПВ установки і йде на рекуператор. Віддаючи 93% свого тепла свіжому повітрю приточування. При цьому установка автоматично, пропорційно витягує менше повітря з кінозалів, дотримуючись 100% баланс припливу і витяжки. Влітку тепле повітря безпосередньо видаляється на вулицю, не нагріваючи приплив. Завдяки такому рішенню споживання на догрів повітря після рекуператора практично наближується до нуля. А при непрацюючих проекторах, відключається вентиляція залу, що не потрібна.

 • Категорія

   Кінотеатри, Торгові центри та магазини

 • Розташування

   Черкаська обл., м. Умань