Вентиляція

Проектування, монтаж та сервісне обслуговування систем вентиляції

Проектування, монтаж та сервісне обслуговування систем вентиляції

Ми пропонуємо вам послуги з проектування, постачання, встановлення та сервісного обслуговування систем вентиляції та аспірації для створення комфортного мікроклімату на базі обладнання різних виробників.

Для нас важливо оптимальне співвідношення ціна /якість пропонованих рішень. Тому ми співпрацюємо з провідними вітчизняними виробниками та представниками іноземних заводів в Україні, вибираючи з вироблених лінійок обладнання, то яке максимально задовольняє вимогу технічного завдання.

Модульні припливно-витяжні системи вентиляції

Застосування модульних припливно-витяжних систем вентиляції дозволяє підготувати повітря необхідних параметрів не тільки для потреб загальнообмінної або промислової вентиляції, а й для реалізації систем повітряного опалення та кондиціонування. Завдяки блочної схеми досягається легкість при монтажі та експлуатації обладнання, що призвело до широкого його застосування.

Припливно-витяжна установка може комплектуватись секціями:

 • вентилятори канальні, дахові у звичайному та вибухозахисному виконанні
 • фільтри EU3 – EU12
 • рекуператори теплоти пластинчасті, роторні, полістиролові
 • повітронагрівачі водяні, електричні, газові або теплові насоси
 • повітроохолоджувачі водяні, фреонові
 • шумоглушники
 • повітряні заслінки з ручним і електричним приводом
 • змішувальні камери
 • змішувальні вузла
 • системи автоматизації та диспетчеризації
Припливно-витяжні установки

Максимальна енергоефективність систем вентиляції та оптимальне співвідношення ціни і якості

Для забезпечення високої енергоефективності будівлі потрібно зменшити споживання енергії та зменшити вартість енергії. Значна, а часто і більша, частина енергії йде на вентиляцію. Цю цифру ми можемо значно зменшити, в 3-4 рази, за рахунок застосування високоефективних роторних, полістиролових пластинчастих і алюмінієвих пластинчастих рекуператорів.

Основні стаціонарні установки пропонуємо застосувати з вбудованими роторними рекуператором з ККД регенерації до 85%. У розрахунок проекту закладений середній коефіцієнт повернення тепла для роторних рекуператорів 73%. Це зроблено для компенсації різних небажаних процесів під час експлуатації (режими відтайки, тимчасові повітряні дисбаланси, зупинки на обслуговування, крані небажані параметри вологості, …).

Системи вентиляції

В інших приміщеннях, де немає можливості встановити установку з роторним рекуператором, кухнях пропонуємо установку алюмінієвих пластинчастий рекуператор з ККД регенерації 55 – 65%.

Пластинчасті рекуператори

Установка таких канальних рекуператорів дасть можливість не порушувати повітряний баланс будівлі при установці кухонних витяжок. Припливний вентилятор кухні буде включаться паралельно з витяжним. Це дасть можливість максимально утилізувати високотемпературний, але жирне повітря і не порушувати баланс. Такий рекуператор не допускає підмішування витяжного повітря в припливне. Обслуговувати такий рекуператор необхідно разом з витяжним вентилятором. На літо пропонується установка літньої вставки.

Установки Еко утилізують через полістироловий пластинчастий рекуператор 93% тепла, що видаляється з невеликих приміщень, офісних приміщень, приватних будинків і квартир, технічних приміщень санвузлів, що значно зменшує споживання на вентиляцію і не створює дисбалансу. Догрівач таким установка не потрібно. Установка не допускає підмішування повітря. Часте обслуговування не потрібно. Автоматика вбудована. Встановлюється в підвісних стелях приміщень.

Також, в індивідуальному порядку, є можливість розробити за завданням клієнта великі вентиляційні установки з матрицею полістиролових рекуператорів.

Велика вентиляційна установка

Вентиляційна установка для повітряного опалення та кондиціонування з рекуператором і вбудованим тепловим насосом

Інтегрований тепловому насос дозволяє нагріти припливне повітря при екстремально низьких температурах зовнішнього повітря не втрачаючи ефективності.

Вентиляційна установка з рекуператором і тепловим насосом

Основні переваги:

 1. Випарник знаходиться у витяжному каналі в потоці теплого повітря, що не знижує ефективність системи при низьких температурах
 2. Компресор встановлений за рекуператором в потоці теплого повітря. Немає необхідності використовувати підігрів картера, а надлишкове тепло роботи електродвигуна додатково нагріває припливне повітря
 3. Обладнання можна встановити як зовні, так і всередині приміщення
 4. Робота в режимі кондиціонування повітря
 5. Швидкий термін окупності (до 1 року порівняно з класичною системою ОВиК)

Більш докладно в презентації

Презентація ТН Термал ( рус –PDF )

Скачати

Комплексне рішення систем вентиляції

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам +38 044 240 61 07 або залиште свої дані, і найближчим часом ми з вами зв'яжемося