Вентиляція

Проектування, монтаж та сервісне обслуговування систем вентиляції

Проектування, монтаж та сервісне обслуговування систем вентиляції

Ми пропонуємо вам послуги з проектування, постачання, встановлення та сервісного обслуговування систем вентиляції та аспірації для створення комфортного мікроклімату на базі обладнання різних виробників.

Для нас важливо оптимальне співвідношення ціна / якість пропонованих рішень. Тому ми співпрацюємо з провідними вітчизняними виробниками та представниками іноземних заводів в Україні, вибираючи з вироблених лінійок те вентиляційне обладнання, яке максимально задовольняє вимогу технічного завдання.

Модульна припливно-витяжна система вентиляції

Застосування модульних припливно-витяжних систем вентиляції дозволяє підготувати повітря необхідних параметрів не тільки для потреб загальнообмінної або промислової вентиляції, а й для реалізації систем повітряного опалення та кондиціонування повітря. Завдяки блочній схемі облаштування вентиляції досягається легкість при монтажі та експлуатації обладнання, що призвело до широкого його застосування.

Припливно-витяжна установка може комплектуватись секціями:

 • вентилятори канальні, дахові у звичайному та вибухозахисному виконанні
 • фільтри EU3 – EU12
 • рекуператори теплоти пластинчасті, роторні, полістиролові
 • повітронагрівачі водяні, електричні, газові або теплові насоси
 • повітроохолоджувачі водяні, фреонові
 • шумоглушники
 • повітряні заслінки з ручним і електричним приводом
 • змішувальні камери
 • змішувальні вузли
 • системи автоматизації та диспетчеризації
Припливно-витяжні установки

Припливно-витяжна вентиляція

Максимальна енергоефективність системи вентиляції та оптимальне співвідношення ціни і якості

Для забезпечення високої енергоефективності будівлі потрібно зменшити споживання енергії та зменшити вартість енергії. Значна, а часто і більша, частина енергії йде на вентиляцію. Цю цифру ми можемо значно зменшити, в 3-4 рази, за рахунок застосування високоефективних роторних, полістиролових пластинчастих і алюмінієвих пластинчастих рекуператорів.

Основні стаціонарні вентиляційні установки пропонуємо застосувати з вбудованими роторними рекуператорами з ККД регенерації до 85%. У розрахунок проекту закладений середній коефіцієнт повернення тепла для роторних рекуператорів 73%. Це зроблено для компенсації різних небажаних процесів під час експлуатації (режими відтайки, тимчасові повітряні дисбаланси, зупинки на обслуговування системи вентиляції та кондиціювання повітря, крані небажані параметри вологості).

Системи вентиляції

Промислові припливно витяжні системи

В інших приміщеннях, де немає можливості встановити установку з роторним рекуператором, кухнях пропонуємо установку алюмінієвих пластинчастий рекуператор з ККД регенерації 55 – 65%.

Пластинчасті рекуператори

Установка таких канальних рекуператорів дасть можливість не порушувати повітряний баланс будівлі при установці кухонних витяжок. Припливний вентилятор кухні буде включатися паралельно з витяжним. Це дасть можливість максимально утилізувати високотемпературне, але жирне повітря і не порушувати баланс. Такий рекуператор не допускає підмішування витяжного повітря в припливне. Обслуговувати такий рекуператор необхідно разом з витяжним вентилятором. На літо пропонується установка літньої вставки.

Установки Еко утилізують через полістироловий пластинчастий рекуператор 93% тепла, що видаляється з невеликих приміщень, офісних приміщень, приватних будинків і квартир, технічних приміщень санвузлів, що значно зменшує споживання на вентиляцію і не створює дисбалансу. Догрівач таким установкам не потрібен. Установка не допускає підмішування повітря. Часте обслуговування не потрібно. Автоматика вбудована. Встановлюється в підвісних стелях приміщень.

Також, в індивідуальному порядку, є можливість розробити за завданням клієнта великі вентиляційні установки з матрицею полістиролових рекуператорів.

Велика вентиляційна установка

Вентиляційна установка

Вентиляційна установка для повітряного опалення та кондиціонування з рекуператором і вбудованим тепловим насосом

Інтегрований тепловий насос дозволяє нагріти припливне повітря при екстремально низьких температурах зовнішнього повітря не втрачаючи ефективності.

Вентиляційна установка з рекуператором і тепловим насосом

Вентиляційна система з вбудованим тепловим насосом

Основні переваги:

 1. Випарник знаходиться у витяжному каналі в потоці теплого повітря, що не знижує ефективність системи при низьких температурах
 2. Компресор встановлений за рекуператором в потоці теплого повітря. Немає необхідності використовувати підігрів картера, а надлишкове тепло роботи електродвигуна додатково нагріває припливне повітря
 3. Обладнання можна встановити як зовні, так і всередині приміщення
 4. Робота в режимі кондиціонування повітря
 5. Швидкий термін окупності (до 1 року порівняно з класичною системою ОВіК)

Компанія Термал має великий досвід реалізації проектів будь-якої складності. Ми працюємо не тільки в Києві, а й у всіх регіонах України (Львів, Одеса, Дніпро, Харків і т.д.). Якщо вам необхідний проект, цікавить розрахунок та встановлення, а також пусконалагоджувальні роботи системи системи вентиляції та кондиціонування повітря ви можете зателефонувавши нам +38 044 240 61 07, +38 098 696 00 88 або заповнивши онлайн форму нижче.

Більш докладно в презентації

Презентація ТН Термал ( рус –PDF )

Скачати

Комплексне рішення систем вентиляції